E rëndë në Elbasan/Sherr me thika mes 2 vëllezërve,ndërron jetë njëri prej tyre,tjetri në gjëndje kritike në spital

 

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes 2 vëllezërve në Elbasan.

Njëri prej vëllezërve ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra,ndërkohë që tjetri ndodhet në gjëndje të rëndë në spital

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i sherrit mes dy vëllezërve,ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Vijon…

Previous articleNjë vajzë futi në sherr disa djem,detaje nga përplasja me thika në Elbasan,një vëlla ndërroi jetë,tjetri në gjëndje kritike
Next articleE papritur/FRPD zyrtarisht kundër Bashës:”Nuk e njohim procesin e zgjedhjeve në Forumin Rinor”