E FUNDIT/Dyshohet se ngacmoi seksualisht vajzën e tij,arrestohet 43 vjeçari

Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur të moshës 13 vjeç.

Raportohet se i arrestuari është J.D, 43-vjeç dhe është arrestuar nga policia e Kamzës.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë ndalimin e shtetasit J. D., 43 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Previous articleBien nga lartësia 20-vjeçarja në Tiranë dhe një punëtor në Durrës
Next articleDonaldi bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin, nervozohet Semi: Nuk duhet ta kishe puthur fare!