E FUNDIT/17-vjeçarja rrëzohet nga biçikleta dhe humb jetën në Tiranë

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

Previous articleAtdheu i Përputhen një histori dashurie me një bjonde? Rrëfehet për herë të parë.
Next articleElvis Naçi “bamires” edhe me familjaret e tij. Vajza e tij mban si veshje shtepie bluze Balenciaga qe kushton rreth 700 dollare.