Çfarë po ndodh? Tiranë/ Qëllohet me armë ndaj një automjeti

Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë në Tiranë.

Policia njofton se në rrugën “5 Maji” dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të  automjetit të shtetasit N. A. 24 vjeç.

Ndërkohë nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po vijon veprimet  për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën.

Previous articleAndi habit me deklaraten ndaj Jasmines, ja ç’ka vendosur
Next articleAna Kauri dhe Fation Kuqari ne nje lidhje? Flet ish konkurrentja