Ard Daullxhiu apel Edi Rames:”Me kane braktisur 4 gra,nuk kam ku bej dashuri me gruan se na sheh goca”

Ard Daullxhiu i njohur si “I mjeri me i famshem ne Shqipri”, titull qe e fitoi tek “Zone e lire” kur bente apel per ndihme, se fundi ka qene i ftuar ne emisionin “Expuls”

Ne banesen ku jeton tani eshte shprehur se nuk ka nje ambient per intimitet me gruan dhe duke mos patur zgjidhje i ben thirrje Kryeministrit ta ndihmoje me nje shtepi me te madhe.

“Kryeministri të vërë dorën në zemër, dua një takim me të se më kanë ikur 4 gra. Flejmë 3 veta në një divan. Nusja fle me gocën, unë te këmbët e nuses. Dua të bëj dashuri me nusen nuk e bëj dot se aty kam dhe motrën”, tha ai.

Previous article“Legen,jam 64 vjec dhe kam 30 vjet ne kete parlament”Dash Shehi sherr me Eduart Shalsin
Next articleProduksioni perzeu Semin nga dhoma kur Fifi ishte keq, ajo e akuzon se nuk ju afrua!