Aksident i rende ne Fushe Kruje, humb jeten nje person plagosen dy te tjere

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e djeshme me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Njera nga makinat eshte shkaterruar dhe Viktimë ka mbetur shtetasi Qemal Shabani, rreth 60 vjeç.

Gjithashtu, është lënduar drejtuesi i mjetit tjetër, shtetasi Pal Kacoli, 29 vjeç, dhe shtetasja Sh. Sh., 39 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Previous articlePolicia shoqeron djalin e Azem Hajdarit.Gjejne lende narkotike ne makine.
Next articleAstrologu Italian Paolo Fox parashikon fundjavën tuaj