Kryefjala Logo

Kozak nuk ndalet: “Shpërblim 10 mijë euro kush jep vendndodhjen e Fabio Dushkut”

25 Shtator, 2021 | 8:41 pm

Kozak Braçi nuk do ta lere pas historine e pengmarrjes teksa duket se po i shton “benzine zjarrit”. Ai sot gjate gjithe dites ka postuar instastory ky lajmeron per foto dhe fakte qe do te “trondisin” njerzit pasi do te tregojne gjithe te verteten.

Kenga e tij “Banda” ne youtube sapo eshte fshire dhe nje kenge tjeter lajmeron Kozaku qe do te publikohet. Ai ka vazhduar me kercenime ndaj Fabio Dushkut dhe te afermve te tij teksa sot ka bere nje tjeter deklarate.

5142C686 7030 4337 9D7B FEFA51114845 7DFE0859 DEF6 411B 9F2B 26E33793B53F

Ai shprehet se kushdo qe ka informacion mbi vendodhjen e vellait te Fabio Dushkut do te shperblehet me 10 mije euro nga te afermit e Kozak. Kujtojme qe vellai Dushkut ka ardhur nga Athina para 2 ditesh posaçerisht per te kryet pengmarrjen.

190F3596 4CFE 4812 B52C 46B3117FBF38 FA957D09 8F63 4E07 91A4 7BA78BC14E29

Të ngjashme