Kryefjala Logo

Martohet Iliri dhe Emanuela, zbulohen fotot ekskluzive të ceremonisë!

28 Maj, 2022 | 9:15 pm

Ditën e sotme Ilir Shaqiri ka vendosur të surprizojë Emanuelën, duke organizuar dasmën e tyre buzë detit në Durrës.

Kryefjala.com ka zbuluar fotot e parë të ceremonisë ku duket se ka shumë të ftuar. Prej kohësh kemi dhënë lajmin për këtë dasmë, që më në fund ndodhi.

Në perëndim të diellit duket se Emanuela dhe Iliri i kanë thënë “po” njëri tjetrit, ndonse në rrjet ende nuk kanë shpërthyer fotot, mesa duket ata kanë dashur të jetë sa më private.

18A28EA5 558A 4303 9BBD 5C7EE232C44E

01E3C361 C5CC 488E A153 48035B7C3BFB

Të ngjashme