Kryefjala Logo

Kledi Hysa dhe Evi Reçi janë bashkë, apo rastësi?

2 vite më parë

Kledi Hysa pas daljes nga Big Brother është folur për marrëdhënie të ndryshme dashurie ndonse vet nuk ka pranuar asgjë. Në anën tjetër këngëtarja Evi Reçi ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private.

Por prisni pak, më duket se i kapëm. Burime për Kryefjala.com zbuluan se Evi dhe Kledi janë në një marrëdhënie dashurie. E ne për ta vërtetuar disi u futëm kërkimeve!

Por ç’të shohim nëpërmjet postimeve në Instagram janë disa indicie që shohim se Kledi dhe Evi kanë qenë në disa vende njëkohësisht, përshembull së fundmi janë të dy në Vlorë! Lind pyetja: A janë bashkë apo rastësi? Në fakt le të themi që ku ka zë, s’është pa gjë! Ama ne do e zbulojmë për ju!

E7F567C3 F624 4AA1 BC4D 09A2E41CB376

A6981F64 9793 41A3 9DB5 3B7817A6A000

2C03F9E5 B1C5 4305 8E04 BA3831111E6B

FDC0E5D8 B6B5 4662 860C 03992B53E2DB

9EA67CB9 BEDF 4AD5 B244 98F902BD54A9

EF2FB138 FDA1 4153 95D9 C7AC0A407404

Të ngjashme