Kryefjala Logo

(Foto ekskluzive) “Ku ka zë, s’është pa gjë?”, Dea dhe Kristi të pandashëm nga njëri tjetri!

31 Maj, 2023 | 8:57 pm

Prej disa ditësh po flitet në rrjet për një lidhje të mundshme mes Kristit dhe Dea Mishel, gjë me të cilën ka bërë edhe vetë ironi Dea duke thënë: e pranoj jemi në lidhje.

Por ditën e sotme, Kryefjala.com ka siguruar foto dhe video të Kristit e Deas që janë pranë njëri tjetrit në një event të zhvilluar në kryeqytet. Ndonse një event i mbushur me personazhe publik. Dea dhe Kristi janë parë mjaft të afërt me njëri tjetrin.

Krisma ka shumë, e siç thotë populli, ku ka zë s’është pa gjë!

88EA9974 C362 4014 B05F 81E1B6C5E50F

Të ngjashme