(Foto + 18) Nga kënga e re, tek festa e “çmendur” e ditëlindjes, flet Serena Sula!

2 muaj më parë

Serena Sula është një emër e cila ka tronditur rrjetet sociale,por jo vetëm! Së fundmi ajo ka realizuar dy projekte muzikore, duke u futur kështu edhe si këngëtare në treg. Duket se ditët e fundit janë shoqëruar me shumë lumturi për Serenën dhe e dini pse?

Jam tepër e lumtur tani pas super organizimit të ditëlindjes që kisha dhe hitit që sapo doli me super sukses. Fansat mezi e kanë pritur! Janë pa fjalë të gjithë dhe po më kërkojnë këngën e tretë(qesh) Jam thjesht pa fjalë! Kënga që sapo ka dal quhet “Mad”,dhe ideja ka qenë e imja normale duke filluar që nga videoklipi dhe teksti,por patjeter producenti ka qenë i madhi Stine, që e falenderoj shumë! Are you mad? Are you sad? Do të thotë me ironi që a je me nerva, a je i mërzitur që po më sheh mua nga televizori se ku kam arritur unë tani! Ndërkohë që ti po shan dhe po xhelozon,ndërsa pjesa tjetër thotë “knej po shani e knej dhipin po doni me ma hanger krejt”: kjo është mëse e kuptueshme besoj! Më troç se kaq nuk ka më. Me videoklipin doja të sillja diçka “Mega bombë” të re në Shqipëri dhe Kosovë një frymë të re për të rinjtë në estradë që se ka bërë asnjë. Për fansat e mi kënga është super diss për ato që kanë shkuar në Dubai (e dinë vetë ato). Teksti dhe gjitha janë vetëm Realiteti Aktual upsss bitchesssssss!!!! Kështu që hapni krahun se po vjen Serena mami në estradë më fuqishëm se kurrë.”- ka thënë Serena për Kryefjala.com
Ndërkohë sigurisht që festa e ditëlindjes ishte një tjetër nivel nga cc’jemi mësuar të shohim! Një festë e ccmendur mes miqsh të cilën mund ta bënte vetëm Serena Sula madje dhe fotot e siguruara nga Kryefjala.com e tregojnë mjaft qartë.

Gjithësesi nuk mbaron këtu, së shpejti Kryefjala.com do të publikojë intervistën e plotë, ku Serena flet pa doreza!

Të ngjashme