Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Moderatorja e njohur do të bëhet pjesë e BB VIP 3

18 Janar, 2024 | 10:20 am

Momentalisht në BB VIP janë 23 banorë, ndonse është paralajmëruar se do të ketë banorë të rinj herë pas here.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se moderatorja e Procesit Sportiv Alesia Bami do të bëhet pjesë e BB VIP. Edhe pse ende nuk dihet nëse kjo hyrje do të jetë të shtunën.

 

Alesia prej vitesh është pjesë e Top Channel, ju dhe e kemi parë si moderatore të E diell edhe e Proçesit Sportiv krah Ed Manushit.

 

7A1E6F18 215A 448B 854B 8386A08C7EE2

Të ngjashme