Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Çudia ndodhi! Takohen Bora dhe Donaldi

24 Mars, 2022 | 10:06 pm

Historia e Donaldit dhe Borës u përjetua nga çdo shqiptar e ishte diskutimi i çdo tavoline, madje disa i mbronin me aq fanatizëm sa dolën kundër Trixës. Historia e tyre u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së tij nga Big Brother e pas ndarjes nga Trixa.

Mbani frymën miq e fansa, të gjithë ju që u lutët mrekullia për ju ndodhi!

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Donaldi dhe Bora janë takuar! Bora së fundmi ka blerë një apartament afër Kodrës së Diellit, e pasditen e sotme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Ata kanë zgjedhur të takohen në shtëpinë e Borës, e nuk jemi të sigurt nëse ky është takimi i tyre i parë, dimë vetëm që ka ndodhur.

Pavarësisht si shkoj historia dukej se mes tyre kishte një kimi të cilën nuk e theu dot as Triksa, as publiku, e askush tjetër. Ata duhen dhe kjo punë ka marrë fund!

D93DAC9C 6798 47E8 8A6D CCA31A705F05

D42FE9FB FB02 49AF ACA4 719DBDE9CD6E

Të ngjashme