Viti i ndarjeve, këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti

5 muaj më parë

Prive  ka zbuluar ndarjen mes një çifti të njohur kosovar. Bëhet fjalë për Leonora Poloskën me Andin Randobravën. Edhe pse çifti janë prindër të një vajze ata kanë vendosur ti japin fund lidhjes së tyre.
Leonora Poloska është këngëtare dhe autore këngësh e njohur.
Poloska u dallua me kengen e saj të parë “Shpresa e ardhmerise”. Ajo mori edhe pjesë edhe në shumë festivale të Kosoves dhe pikërisht në Kosovë karriera e saj mori tjetër kthesë.

IMG 1139

Të ngjashme