Kryefjala Logo

Tha se nuk do kapë finalen, Megi Pojani i kthehet Ardit Çunit: More kremviçe…

1 vit më parë

Ardit Çuni ka qenë i ftuar në “Goca dhe Gra”, ku ka thënë se si finalistë të “Dancing with the Stars” sheh veten Isli Islamin dhe Elhaida Danin. Por pas kësaj deklarate Megi Pojani nuk e ka lënë rehat.

Ajo ka publikuar një foto të lajmit të Arditit ku shkruan:Ok mirë ika, po ku iki më jep një direktivë.

E teksa Arditi i shkruan në Instagram: patjeter kur e do! Ajo i kundërpërgjigjet; “Çfarë thua more kremvice, unë mund të shkoj në djall por jo pa të marr ty me vete”.

8451A4BD 3BB4 4E51 9A39 871694964F11

901D8375 525C 49F0 A4F2 BE9D7E3E1465

Të ngjashme