Kryefjala Logo

Sara na prezantoi më në fund një pjesëtar të familjes se deri tani i kishim parë vetëm njerëzit e burrit

21 Qershor, 2022 | 11:29 am

Sara Hoxha partnerja e Ledri Vulës festoi 30 vjetorin e saj të lindjes në një festë me familjarët si dhe miqtë e saj dhe të Ledrit. Artistë si Yll Limani, Dhurata Dora, Lumi B, Ardian Bujupi, etj ishin pjesë e festës së blogeres së njohur.

Por ajo që na bëri përshtypje ishte dhe kjo foto me një prej familjarëve që Sara vendosi ta ndante me ndjekësit e saj. “Kjo është halla ime”, shkruan Sara ku vërejmë një ngjashmëri të madhe mes tyre.

2303CD5E 5B38 4E6A BF45 B0A7E4C2EBB7

Kjo është hera e parë që Sara ndan një foto të tillë pasi kurrë më parë nuk ka postuar foto me familjarët e saj, por vetëm me ata të Ledrit të cilët janë edhe figura publike e që nuk e kanë me siklet të jenë pjesë e rrjeteve sociale.

Të ngjashme