Kryefjala Logo

Pas pijes së tretë Dafina dhe Dj Geek duken kështu…

25 Qershor, 2022 | 2:14 pm

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj, Dj Geek janë shkëputur pak nga grupi i tyre për të bërë disa pushime të qeta në çift. Nga fotot dhe videot që të dy kanë postuar në rrjetet sociale duket qartë që janë jashtë shtetit por lokacionin nuk na i kanë bërë ende me dije.
Por ajo që na bëri përshtypje është fakti që pas pijes së tretë çifti u bëka shumë i lezetshëm dhe “funny”. Ka qenë Geek ai që ka postuar disa foto ku duken tejet karagjozë.

https://streamable.com/e/lc527o

Dafina momentalisht ka hedhur në treg këngën e re me Kidën “Luje belin” e cila po dëgjohet në çdo diskotekë verore, por ka premtuar se do të publikojë të tjera këngë përgjatë verës.

 

Të ngjashme