Kryefjala Logo

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

1 vit më parë

Einxhel Shkira po shijon romancën e krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Dj Dagz.
Tani çifti ndodhet me pushime në Turqi dhe midis tyre duket se gjithçka shkon për mrekulli.

Ishte Beatrixa ajo që nëpërmjet një statusi në Twitter aludoi se çifti presin një bebush.
“He rrusha,Dj Dagz,Einxhel,si kaluat mbrëmë?BEBEEE,BEBEEE,BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”-shkruante Trixa

Përgjigjja e Einxhelit nuk vonoi dhe i shkruan:”Hahahaha o jetaaa kërkesë të vështirë na keni bërë.Avash avash se ka punë punaa”

Ja pra që Einxhel nuk është shtatëzanë,Dagzi ndoshta(shaka)

Të ngjashme