Kryefjala Logo

Në një lidhje me ish konkurrentin e Përputhen? Flet Alvisa!

2 vite më parë

Para pak ditësh u aludua se Alvisa dhe Argjendi ishin në një marrëdhënie dashurie, e shkak për këto aludime u bënë pikërisht disa pastime të dyshes në Tik Tok.

Ditën e sotme , ajo ka qenë e ftuar tek “Shqipëria Live”, ku është pyetur për marrëdhënien mes saj dhe Argjendit. “Jemi miq të mirë, por unë jam single dhe jam shumë mirë kështu”.- ka thënë Alvisa.

Shpeshherë ajo është komentuar për marrëdhënie të ndryshme, por në të njëjtën kohë ka tërhequr vëmendjen edhe me gënjeshtra e saj e lojën që ka bërë kundrejt djemve në program.

Të ngjashme