Kryefjala Logo

Megi Pojani konfirmon që këto pushime po i kalon çift

24 Qershor, 2022 | 10:39 am

Megi Pojani është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Ndërsa, përsa i përket jetës private, Megi është treguar gjithmonë hermetike. Por ne të Kryefjala.com ju kemi thënë të parët që ajo është në një lidhje dashurie me futbollistin, Endri Çekiçi.

Moderatorja dhe futbollisti i njohur janë duke shijuar disa pushime të largëta në Seychelles, që të paktën sic po kuptojmë nga fotot duken mrekullisht të lumtur. Por dje Megi duket sikur na konfirmoi në një farë mënyre që në këto pushime është vet i dytë, pasi ka postuar dy burgera në Instastory.

C4D6207A 4FCF 4692 82B8 594788B0D932

E vërteta është që Megi është pak “llupse” por jemi të bindur që me këtë foto ajo ka dashur të na tregojë diçka tjetër.

Të ngjashme