Kryefjala Logo

Kryefjala Ekskluzive:Zbulohen dy konkurente të “Dancing with the stars”

1 Shtator, 2022 | 2:27 pm

Përshëndetje,ju flasim nga Kryefjala.com që ju mban gjithmonë të informuar me të rejat dhe sjell gjithnjë eksluzive!

Sot zbuluam dy nga konkurentet e emisionit të ri që pritet të fillojë: “Dancing with the stars” dhe pa ju mbajtur shumë gjatë,janë Irini Qirjako dhe Mihrije Braha!

Dy emra të njohur për publikun pritet ti ngjiten skenës së kërcimit dhe nëse tregoni edhe pak fare durim,do t’ju servirim në pjatë floriri edhe emrat e tjerë..

Të ngjashme