Kryefjala Logo

Shpallen 5 finalistët e Big Brother VIP 3

18 Maj, 2024 | 11:53 pm

Mbrëmjen e sotme është mbajtur gjysmë finalja e BB VIP 3. Mes gjashtë personazheve Romeo dhe Juli janë përzgjedhur nga publiku si finalistët e parë.

Ndonse sot mes Heidit Eglës, Meritonit dhe Franceskës kanë shkuar në finale tre të lart përmendurit, duke bërë që Franceska ta ndërpresë rrugëtimin këtu.

Në ndryshim nga viti i kaluar që ishin katër finalistë, këtë vit janë pesë personazhe.

Të ngjashme