Flet sërisht Jurgena:”Kiara donte Instagramin e Luizit për ta mbyllur!”

6 muaj më parë

Pak më parë ju sollëm lajmin me bisedat që vetë Jurgena postoi midis saj dhe Kiarës.
Aty vajzat flisnin miqësisht por pas asaj kafeje të pirë,gjakrat janë nxehur.

Jurgena shkruan në Instastory:
“Mbasi ju tregova atë bisedë,jemi takuar prap me Kiarën edhe kemi pasur një debat!
Atë Instagram të madhin të Luizit ka dashur Kiara ta përdorte për interesat e beta.
Donte të fliste me produksionin për t’ja dhënë Kiarës edhe ta mbyllte përfundimisht.
Arsyeja ishte:”Po hë se do i hapim një tjetër dhe do shkojë prap 600k,ja unë e kalova Luizin me follow”
Kjo smë pëlqeu fare.
Ndërkohë unë me familjen e Luizit po bëjmë çmos ta marrim sërisht”

BEB41A83 0D87 4C8F 9EB4 551DAB8C3E6E

Të ngjashme