Kryefjala Logo

Bes Kallaku mungon në ditëlindjen e Olsi Bylykut, çfarë ka ndodhur mes tyre?!

2 vite më parë

Të gjithë biem dakort që ditëlindja e aktorit të humorit, Olsi Bylyku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Madje kishte të ftuar shumë nga personazhet publikë shqiptarë duke filluar nga kolegët e Klanifornias, kantautori Elgit Doda sëbashku me bashkëshorten e tij, Klea Huta, vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj, etj.

”Kërta që shikoni këtu janë familja ime për këto 24 vjet që kam ndërtuar”, ka thënë Olsi.

Porrrr ajo që na ra në sy ishte mungesa e një prej miqve më të afërt të tij, Bes Kallakut dhe bashkëshortes së tij, Xhensila Myrtezaj. Dikur Besi dhe Olsi ishin të pandarë, madje shpeshherë bënin edhe pushime bashkë me partneret e tyre. Mos vallë ka një krisje miqësie?!

Dimë që Bes Kallaku i ka bërë Olsit një ftesë për të qenë pjesë e “Kosheres” dhe Olsi e refuzoi pasi dhe pagesa e tij në Klanifornia ishte shumë e kënaqshme, por edhe për faktin që siç na kanë thënë miqtë e aktorit ai ishte lodhur me ndryshimet e shpeshta në karrierën e tij, gjë që sipas tij mund ta dëmtonte imazhin e tij.

Megjithatë urojmë mos të jetë diçka serioze dhe ata mos ta kenë prishur miqësinë e tyre.

Të ngjashme