Friday, January 28, 2022

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Kryedemokrati humb njeriun e shtrenjte. Ndahet nga jeta babai i Lulzim Bashes

Dita e sotme eshte nje dite zie per Kryedemokratin Lulzim Basha dhe familjen e tij. Burime per Kryefjala.com kane rrefyer se Lulzim Basha ka humbur...

Historia e trishtë e Vitores:“Të presësh 19 vite të bëhesh prind e ta heqësh…”

Një martesë që buroi nga dashuria. Kështu nis historia e Vitores dhe Aleksandrit nga Rubiku, të cilët janë protagonistët e sotëm të “Ka Një...

Me datë 1 nëntor nis doza e tretë e vaksinës

Prej 1 Nëntorit edhe në vendin tonë do të nisë vaksinimi me dozën e tretë për ata persona që e kanë kryer para 6...

Detaje tronditese nga perdhunimi i 6 vjecares ne Kamez: Babi me kafshonte ne trup

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga dhunimi i të miturës në Kamëz. Burime për mediat kanë bërë me dije indetitetin e familjes, por...