Prodhim dhe shitje narkotikësh në qytet,katër të rinj në pranga në Gramsh

Katër të rinj kanë rënë në prangat  e policisë pasi janë kapur  duke shpërndarë lëndë narkotike në Gramsh.

Burimet bëjnë me dije se arrestimi i tyre është bërë nga forcat Shqiponja gjatë një operacioni nga sektori i lëndëve narkotike, të rinjtë janë shoqëruar në Drejtorinë e Policisë Elbasan.

Ndër të tjera mësohet se të rinjtë pritet që të akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Previous articleGjendet i pajetë në rrugë 51-vjeçari në Gramsh
Next articleAsgjë nuk i shpëton yjeve dhe Paolo Fox ju jep interpretimin e tyre