Ngjarje tragjike në Tiranë,makina përplas kalimtaren.Pamje të aksidentit!

 

Aksident i rënde ka ndodhur në rrugën e Kavajes, në Tiranë.

Një vajzë po kalonte rrugën dhe një makinë e tipit “Mercedez” përplas kalimtaren në një mënyrë të frikshme.

Vajza është përcjellur në gjëndje shumë të rënd në spital.

Këto janë pamjet horror të aksidentit të ndodhur.

Previous articleNami në kryeqytet! Më në fund shteti shqiptar hap sytë nga Call Center-at “mashtrues” dhe merr iniciativën për shuarjen e tyre
Next articleSemi i kerkoi nje gote uje,Igli i kthehet keq:”Hajde merre vete..”