E FUNDIT/Sherr me armë të ftohta mes adoleshentëve në Tiranë

Ditën e sotme rreth orës 14:30, në Laprakë, në rrugën “Gjergj Legisi” dyshohet se pas një konflikti të çastit me një bashkëmoshatar të tij, është dëmtuar me sende të forta shtetasi A. S., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vijon….

Previous articleDikur tha për Fifin se ishte si fuçi,sot Anna Lika flet sërisht pas futjes së saj në ‘Big Brother’
Next articleI merrte para pacientëve, mjekja gjinekologe në spitalin e Beratit