E FUNDIT/Përplaset furgoni me nxënës në Tiranë

Tiranë – Rreth orës 13:40, në Yzberisht, janë përfshirë në përplasje mjeti furgon që transportonte disa nxënës shkolle me drejtues shtetasin A. H me mjetin me drejtues shtetasin D. T.

Si pasojë kanë shkuar për kontroll mjekësor 1 mësuese dhe 13 nxënës, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime fizike nga përplasja e mjeteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

Previous articleDjali i hapi derën,ai e qëlloi me thikë,babai që vrau birin e tij
Next articleKrimi horror në Fier, flet xhaxhai i autorit: E këshillonim, por s’na dëgjonte. T’i jepet dënimi më i rëndë që meriton sepse kemi fëmijë vetë