E FUNDIT/Aksident në Lushnje,humb jetën një banor i zonës

Në autostradën Kolonjë-Lushnjë, në Savër, shtetasi A. Z., 42 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” ka përplasur një këmbësor, shtetasin I. B., 84 vjeç, banues në Savër, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Eshtë shoqëruar shtetasi A. Z. në Komisariatin e Policisë Lushnjë dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Previous articleVendim/Krahas provimit ,test me gojë për këdo që rinovon ose merr patentën
Next articleNje konkurrente e divorcuar dhe me femije ne “Love Story”