Kryefjala Logo

Arrestohet Alma, vajza që bëri bujë me videon erotike në zyrat e shtetit

5 muaj më parë

Nga video-skandali i publikuar disa ditë më parë ku shihte si protagonist (tashmë) ish-kryetarin e Bashkisë Kukës,Safet Gjici,nuk e ka pësuar vetëm ky i fundit.
Pas arrestimit të tij për akuzën e “Korruspdionit pasiv” edhe vajza në video,Alma.K është arrestuar.

Kjo është gruaja e cila shfaqet në video duke kryer marrëdhënie intime dhe i është dhënë masa e sigurisë “Arrest shtëpiak”.
Kujtojmë se në video,Safet Gjici ka folur me shtetasen rreth një tenderi për sterilizimin e qenve dhe kjo mësohet të jetë shkaku i arrestit.

05FFCB0B 8270 4E45 95DB A9AE38535BE6

Të ngjashme