Kryefjala Logo

Jonida Vokshi shtatzënë për herë të dytë?

3 Shkurt, 2023 | 8:27 pm

Jonida Vokshi është një emër mjaft i dashur për publikun dhe shumë personazh solar. Ka qenë nën moderimin e spektakleve të ndryshme dhe aktore në filma shqiptarë, por së fundmi është moderatore e Big Brother VIP Kosova.

Jonida është e martuar me aktorin Besnik Krapi dhe nënë e një vajze Emi, por burime për Kryefjala.com thonë se Jonida është sërish në një pritje të ëmbël.

Thuhet se Jonida është 5 muajshe shtatëzënë dhe ne i urojmë një shtatzani të lehtë dhe pritje të ëmbël njëllojë si e qeshura e saj!

Të ngjashme