Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Të kanë faj pëllumbat? Andi dhe Melisa rikthehen së bashku!

21 Mars, 2022 | 6:18 pm

Pak kohë më parë Melisa konfirmoi ndarjen nga Andi nëpërmjet disa postimesh në Instagram, ndonse ditën tjetër kërkonte rikthim ajo sërish bënte fajtor Andin.

Andi nga ana tjetër reagoi pas disa ditësh, por mos ndoshta kjo ishte një lojë vetëm kur panë se ishte zbehur vëmendja mediatike kundrejt tyre dhe ndoshta ata nuk janë ndarë asnjëherë?

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Andi dhe Melisa janë sërish bashkë dhe madje vazhdojnë të jetojnë bashkë. Ata janë parë pranë shtëpisë së tyre duke bërë pazare.

Epo të kanë faj pëllumbat, s’të kanë…

217400E0 BB85 4119 95B5 ED4FCED7C3C9

62E54015 75F9 4381 9A0F 3A70AA12E1C2

Të ngjashme