Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Në një lidhje me Getinjo? Reagon Beatrix Ramosaj!

6 Shtator, 2022 | 8:15 pm

Pas publikimit të fotos së Beatrix Ramosaj me mbishkrimin “2 Euro” pati aludime se Trixa ishte bërë pjesë e labelit të Mozzik dhe Getinjo. Por nuk mbaroi me kaq!

Ditën e sotme në portale është përfolur për një romancë dashurie me reperin Getinjo! Nisur nga kjo Kryefjala.com ka pyetur Trixën se si qendron e vërteta!

“E përgënjeshtroj, ne jemi thjesht miq të mirë!”- ka thënë Trixa për Kryefjala.com. E pra tani më mund të rrini të qetë. Beatrix është e lumtur dhe kaq mjafton.

Të ngjashme