Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë!

15 Janar, 2024 | 10:18 pm

Këngëtari Irkenc Hyka prej vitesh është në një lidhje me një vajzë jo publike, ndonse vitin e kaluar u bënë prindër të një djali.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Irkenc Hyka do ti jap fund beqarisë këtë të martë. Ai do të bëjë dasmën në një nga resortet më luksoze në Tiranë.

Gjithashtu mësohet se këngëtar të ftuar special të mbrëmjes do të jenë Sinan Hoxha dhe Artjola Toska. Ku padiskutim do të jetë një mbrëmje e veçantë për çiftin dhe të ftuarit.

6AA2E2C3 CF2B 4BCB 90AC ADD839AFD5E8

Të ngjashme