Kryefjala Logo

Cila do të jetë moderatorja e Fan Club të Big Brother VIP 3?

2 Janar, 2024 | 7:55 pm

Fan Club është një format mbështetës i BB VIP Albania, ku duket se fati i moderatoreve qenka vetëm një sezom. Fan Club 1 është moderuar nga Dojna Mema e cila u zvendësua nga Megi Pojani.

Ndonse Megi u përshtat me formatin por tani është duke realizuar Përputhen. Këtë vit mesa duket Fan Club do i besohet Enxhi Nasufit, sipas asaj që kanë pohuar miqtë e Enxhit për Kryefjala.com.

Enxhi aktualisht është moderatore e Wake Up dhe fituese e DWTS, ndoshta do të jetë interesante fakti që mund ta shohim në një format të tillë.

Të ngjashme