Kryefjala Logo

Xhensila dhe Besi prindër për herë të dytë?!

26 Nëntor, 2022 | 4:38 pm

Një postim i Rezarta Shkurtës ka bërë sot lëmsh rrjetin. Rezi e cila është mikesha e çiftit Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj por në të njëjtën kohë edhe autorja e fotove më të reja festive të tyre, nëpërmjet një fotografie të fundit ka ngritur dyshimet për një shtatëzani të dytë të këngëtares.

Në foto duket Besi dhe Xhensila të përqafuar teksa duart i mbajnë tek barku i këngëtares.E si për të shtuar edhe më shumë dyshimet, krahas imazhit Rezarta shkruan: “Coming Soon”.

327613A7 7C0D 4C9E 98AE ABC1B0C6ADC0

Mos ndoshta Ajka do të bëhet me një vëlla ose motër?! Sepse siç është shprehur dhe vetë Xhensila ajo do të dëshironte të kishte shumë fëmijë.

Të ngjashme