Kryefjala Logo

Vijon konkurrenca mes Borës dhe Beatrix-it

26 Qershor, 2022 | 11:39 am

Konkurrenca mes Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj vijon të jetë ende e pranishme. Këtë herë nuk ka lidhje me Donaldin por me database-in e fansave të tyre. Të dyja gocat më të komentuara të showbizit kanë postuar në rrjetet e tyre sociale, dashurinë që kanë për fansat e tyre.

E20963BF 4FC5 4F86 B73A 5D814C8B3D61

55083F7E 8D5C 441B A853 74272BEB0294

Të dyja e kanë mbështetjen e fuqishme të fansave të tyre prandaj dhe u janë falenderuese gjithnjë e më shumë.
Sa i takon projekteve personale Trixa po vijon me projektet e saj muzikore ndërsa Bora ka nisur pushimet dhe në shtator do të rikthehet me një tjetër format televiziv siç është “Dancing with the Stars”.

Të ngjashme