Kryefjala Logo

Pasioni i dyte i Maradones, pas futbollit

3 vite më parë

Pasditen e sotme eshte ndare nga jeta mjeshtri i futbollit Diego Maradona, pas nje operacioni ne tru.

Vec futbollit qe ka qene profesioni dhe pasioni i tij me i madh, ai ka patur pasion edhe kercimin.

Ne rrjet eshte duke qarkulluar nje video e Maradones i cili shfaqet duke kercyer.

Pra, mund te themi se paska qene nje talent i fshehur edhe ne kercim.

Të ngjashme