Kryefjala Logo

Pas akuzave të Zhaklinës,vjen përgjigjja e Fifit

24 Qershor, 2022 | 3:37 pm

Sot po asistojmë në zënkën virtuale midis Zhaklin Lekatarit dhe Filloreta Raçit(Fifi)
Gazetarja akuzon këngëtaren se nëpërmjet faqes së saj Instagram po nxit vajzat e reja të ruajnë veten për një burrë,gjest të cilin e cilësoi si të neveritshëm.

Për ju që mund ta keni humbur këtu janë fjalët e Zhaklinës:
https://kryefjala.com/showbiz/zhaklin-lekatari-kunder-fifitu-zgjova-e-neveritur/?swcfpc=1

Përgjigjja e Fifit nuk ka vonuar duke postuar në Instastory një shprehje që thotë:

“Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti”

Ajo nuk ka shkruar emër por ne e dimë për kë e ka..

55F23E5C 611C 4665 8C07 E4F73BADAF94

Të ngjashme