Kryefjala Logo

Ja si qendron e vërteta e marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit

1 vit më parë

“Zemër Luana” ka qenë një spektakël i tej mbushur me grimca humori e performanca të mira. Mes shumë të ftuarisht të moderatores dhe autores Luana Vjollca kanë qenë Enisa, Poni, Fifi dhe Big Mama.

Poni dhe Big Mama kanë realizuar një pyetësor me titujt e këngëve ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të pinin birrë. Ndonse Big Mama ka qenë komplet pa doreza. Big Mama është pyetur për partnerin ideal ku ka përmendur emrin e Sabianit. Ndonse batuta për Sabianin ka vazhduar mes saj, Besit dhe Fifit.

Besi ka ndërhyrë duke thënë se shkak i prishjes së marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit ka qenë Big Mama, ndonse është pasuar fjala nga Fifi ku ka treguar se Big Mama i ka ndarë vërtetë dyshen e shumë përfolur, pasi ata nuk flasin.

Të ngjashme