Kryefjala Logo

Çfarë munguan në koncertin e parë të Melisës?Njerëzit!

6 Prill, 2022 | 10:24 am

Melisa Lleshi,ish-konkurrentja e “Për’puthen” shijon lidhjen e dashurisë me Andin të cilin e njohu në program.

Pas emisionit,Melisa publikoi këngë pasi edhe më parë e kishte shprehur dëshirën për të qënë këngëtare.

Kënga e saj e parë mori miliona klikime dhe dukej si konkurencë e fortë mes këngëtaresh të tjera por e vërteta është se Melisa ende përflitej më shumë për ulje-ngritjet e saj me Andin.

Së fundmi ka lajmëruar në Instagram se do të ishte në Romë për koncertin e saj të parë.
Ajo që u vu re nga ky koncert ishte numri i vogël i njerëzve që kishin shkuar.

Kujtojmë se në Romë ka mijëra shqiptarë por Melisa nuk i mblodhi dot ata.
Ajo që u duk si një vrull i madh duket se u ngadalësua shumë rrugës sepse edhe në Youtube kënga e saj e fundit nuk ka klikime si projektet e tjera.

24DAE8A8 99EA 434C 8E72 3DB6D6E8BB57

Të ngjashme