Kryefjala Logo

Blero veçon dy gratë e jetës dhe asnjëra prej tyre s’është Afrona

1 vit më parë

Është tashmë zyrtare Blero dhe Afrona nuk janë më bashkë. Kohët e fundit modelja Afrona Dika duket qartazi që nuk është më në asnjë moment të jetës së këngëtarit.

Madje edhe në këtë “story” të fundit në Instagram këngëtari ka postuar një foto me vajzën e tij Tarën dhe nënën e tij, duke i cilësuar si dy femrat më të mira në botë.

09803395 F9A8 45D6 94B3 FB2A2A8CBC21

Dy ditë më parë ai publikoi dhe këngën e tij “N’heshtje” që fansat e cilësuan si dedikim për ish-bashkëshorten e tij, Afronën. Nga ana tjetër Afrona ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami, duke dashur të na tregojë se do të nis një kapitull totalisht të ri.

Të ngjashme