Kryefjala Logo

Beniada nuk e fsheh më dashurinë…

25 Nëntor, 2022 | 5:32 pm

Beniada Nishani është përfolur kohët e fundit për një lidhje me Blert Hajdarin vëllanë e Arbër Hajdarit, ish opinionistit të Big Brother.Ndonëse ata vetë nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, të gjitha detajet tregojnë se Blerti dhe Beniada janë çifti më i ri i showbizit shqiptarë.

Së fundmi, ka qenë vetë Benny e cila ka ndarë një foto të partnerit të saj në Instagram, duke bërë që të gjithë të rifillojnë të flasin për historinë e saj.

8888F7DC 9F89 4BFF 864D DEF6EE27819A

Mesa duket do ta kemi shumë shpejt edhe një foto zyrtare të tyre…

Të ngjashme