Kryefjala Logo

Beatrix po pret princin e kaltër…

24 Qershor, 2022 | 9:41 am

Ju të gjithë e mbani mend se si mbaron përralla e Borëbardhës, ajo ha një mollë me helm, bie në gjumë të thellë dhe është princi i saj që e zgjon me puthje nga gjumi i saj letargjik.

Të njëjtën skenë ka përsëritur edhe Trixa dje në mbrëmje mos ndoshta kemi ndonjë histori të re dashurie në horizont apo mos bëhet fjalë për subjektin e këngës së saj të re?!

DC15CB3D 1B92 4328 AA62 99C293B60156

Ajo dje ka qenë mbrëmë në një darkë familjare dhe më pas ka postuar në Instagram këto foto që ngjallën dyshimet se bukuroshja mund të ketë nisur edhe një romancë verore dashurie.

 

Të ngjashme