Kryefjala Logo

Ardian Bujupi na zbulon një sekret të Ledrit

22 Qershor, 2022 | 3:26 pm

Ardian Bujupi dhe Ledri Vula ndodhen në Durrës ku po xhirojnë dhe klipin e tyre të parë. Nga ajo që kemi bënë re në rrjetet sociale kënga e tyre do të titullohet “ Gelato” dhe ajo do të vulosë duetin e parë të dy këngëtarëve.

Por kur “jeton” për disa ditë me një njeri ke luksin të mësosh shumë gjëra për të. Ja përshembull Ardiani na ka zbuluar se në valixhen e Ledrit mund të gjesh atlete pafund, që janë aksesorët e preferuar të një ish-basketbollisti.

2AA19217 F98E 401F 8B73 7326DA57C900

Të dy artistët janë pozicionuar shumë mirë në showbiz këto kohë, të dy kanë publikuar këngët respektive por shumë shpejt do të na ëmbëlsojnë sëbashku me një “akullore”. Kujtojmë gjithashtu që Ardiani dhe partnerja e tij ishin të ftuar edhe në ditëlindjen e Sarës, partneres së Ledrit.

Të ngjashme