Kryefjala Logo

500 $ në ditë?Keisi reagon pas deklaratës së Stresit!

2 vite më parë

Ditëve të fundit në media kanë tërhequr vëmendjen foto nga puna e ish partneres së Stresit, Kejsit e cila punon kamariere në një lokal nate në Toronto. Nisur nga kjo Stresi I ftuar në Ftesë në 5 ka mbrojtur ish partneren duke trguar se ajo fiton deri në 500$ në ditë.

Por I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi I Keisit. Në një lidhje skype për “Goca dhe Gra”, Keisi ka treguar se 500 $ është shifra minimale që ajo mund të fitojë. Veç kësaj ka treguar se bën dy punë siç bëjnë të gjithë të rinjtë jashtë dhe për këtë nuk I vjen aspak turp.

Gjithashtu Keisi ka treguar se nuk I ka pëlqyer asnjëherë fama dhe ka zgjedhur vetë që të qëndrojë më në hije, ndonse vazhdon të jetë kryefjalë e portaleve për shkak të marrëdhënies me reperin.

Të ngjashme