Kryefjala Logo

Rrëfehet Duffy: Jam shëndoshur për shkak të pilulave kundër shtatzënisë!

6 Prill, 2022 | 1:09 pm

Dafina Zeqiri është një nga personazhet “in” dhe më të komentuar në mediet rozë. Ajo ka treguar me anë të një postimi në “Twitter” se është shëndoshur për shkak të pilulave kundër shtatzënisë.

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja…e thashë”, ka thënë Duffy duke shtuar se, “më është dashur të blej 6 palë xhinse të reja sepse të vjetrat nuk më bëjnë më.”

Duffy përveç suksesit në karrierën muzikore është duke shijuar dhe lidhjen me Dj Geek, një cift tepër i komentuar për ndarjet dhe ribashkimet e tyre.

Të ngjashme