Në parashikimet e Paolo Fox,jo të gjitha shenjat kanë sukses.Zbuloheni

1 vit më parë

Dashi

Në dashuri ka më shumë mundësi të mirë. Në punë mos u dorëzoni, lajmet janë gati për të mbërritur.

Demi

Në dashuri jeni mjaft të acaruar, përpiquni të relaksoheni. Në punë, nga ana tjetër, mos bëni hapin më të gjatë pasi nuk është periudha ideale.

Binjakët

Nëse keni përjetuar një krizë në dashuri, ju rekomandoj të keni kujdes. Nga ana tjetër në punë, përpiquni të bëni bilanc të situatës.

Gaforrja

Në dashuri po mendoni t’i jepni vetes një pauzë për të reflektuar. Ka pak tension në punë, diçka e re për djemtë e rinj.

Luani

Qielli i bukur për zemrat e vetmuara. Në punë, megjithatë, mos jini shumë kërkues, askush nuk e vë në dyshim vlerën tuaj.

Virgjëresha

Mos i kushtoni pak rëndësi partnerit tuaj për çështje që lidhen me punën. Në aspektin profesional, lajmet e mira vijnë për të rinjtë.

Peshorja

Në dashuri mund të ketë shumë diskutime, ju rekomandoj kujdes. Nga ana tjetër, në punë, merrni parasysh mirë zgjedhjet tuaja dhe mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm.

Akrepi

Në dashuri mëngjesi do të ketë një mundësi më të mirë sesa mbrëmja që ka kaluar. Në punë kushtojini më shumë rëndësi shpenzimeve.

Shigjetari

Takimi i favorshëm mes Hënës dhe Diellit nesër, situatë pozitive astrologjike. Në punë, nëse duhet të diskutoni për projekte, mos e shtyni.

Bricjapi

Rimëkëmbja në ndjenja, Hëna është në aspekt të mirë. Në punë, nga ana tjetër, ju pëlqen të keni kontroll, por kjo vjen me përgjegjësi.

Ujori

Ditë pozitive në përgjithësi për aspektin e ndjenjave.  Mirë do të ishte që në punë të dëgjoni edhe mendimet e të tjerëve.

Peshqit

Në dashuri, nëse jeni beqar duhet të zgjeroni horizontet tuaja. Në punë, megjithatë, mos u mërzitni, mundësitë për të vërtetuar vlerën tuaj nuk do të mungojnë.

Të ngjashme