Kombinimet më të çuditshme të ushqimeve që rezultuan shumë të shijshme!

1 vit më parë

•Vaji i ullirit dhe Akullorja

Në Itali akullorja me vaj ulliri është ndër më të preferuarat. Epo nuk cilësohet kot si e tillë!

•Mango&Piper

Do ishte perfekt për kokteil. Në këtë rast piperi balancon ëmbëlsinë.

•Çokollata dhe Avokado

Është kombinimi perfekt i një ushqimi të shëndetshëm me çokollatën aq shumë të dashur për të gjithë.

•Pula me Coca-Cola

Nuk po themi shumë për këtë kombinim. Provojeni dhe do mahniteni!

•Domate dhe Luleshtrydhe

Perfekte për sallata dhe brusketa. Aciditeti i domates, balancon ëmbëlsinë e luleshtrydheve.

Të ngjashme